Transfer Factor – gyvybiškai svarbi priemonė imuninės sistemos palaikymui.

 

 

Mūsų imuninės sistemos sugebėjimas tiksliai atpažinti svetimus ir kenksmingus mikroorganizmus, ir savalaikis jų pašalinimas nulemia mūsų išgyvenimą. Greitas atpažinimas ir staigi reakcija į mums svetimus mikroorganizmus leidžia mums kontroliuoti situaciją

 

Transfer Factor yra smulkios informacinės molekulės, kurios perduoda imuninę patirtį iš stiprios imuninės sistemos mažiau patirties turinčiai imuninei sistemai. 

Transfer Factor – tai naujausia, gyvybiškai reikalinga priemonė imuninės sistemos palaikymui ir organizmo apsaugai nuo daugelio kenksmingų faktorių.

ISTORIJA

 

Dr. H.Sherwood Lawrence nustatė, kad imuninė informacija gali būti perduodama iš vieno organizmo kitam, įvedant organizmui baltųjų kraujo kūnelių (leukocitų) ekstrakto, kuriame yra molekulės su jose įrašyta imunine patirtimi. Šios ypatingai mažo dydžio molekulės (jų svoris 5 kilodaltonai, susideda iš 44 aminorūgščių) buvo pavadintos TRANSFER FACTOR (perdavimo faktoriumi). 

 Nuo šio atradimo momento prasidėjo ilgos ir išsamios studijos, į tyrimus įsitraukė mokslininkai iš daugiau negu 60 šalių. Publikuota daugiau nei 3500 mokslinių darbų, tyrimams išleista per 40 mln. USD.  

 

1980 m. 

Buvo nustatyta, kad Transfer Factor žmogaus kraujyje ir priešpienyje yra visiškai vienodi, kaip ir bet kurio žinduolio. Mokslo ir technologijų pažanga leido iš priešpienio išgauti įvairius komponentus, tame tarpe ir Transfer Factor, kaip atskiras molekules.

Tyrimai parodė, kad Transfer Factor yra vienodas visų stuburinių (gyvūnų ir žmogaus), o tai reiškia, kad visai nebūtina jį išgauti iš žmogaus kraujo.

 

1989 m. 

JAV buvo užpatentuota technologija, išgaunanti visiškai švarias Transfer Factor molekules iš karvės priešpienio.

 

Metodo esmė – ultramolekulinė filtracija – šios itin mažos molekulės atskiriamos nuo stambių baltyminių molekulių, iššaukiančių alergiją. Tokiu būdu Transfer factor molekulių koncentracija išgautame ekstrakte yra per 50 kartų didesnė nei sausame priešpienyje (krekenose).

 

 ~ 1990 m.

Ankstyvaisiais 1990-taisiais metais, JAV maisto papildų specialistas David Lisonbee susirūpino savo būkle ir ėmė ieškoti efektyvios ir natūralios paramos savo sveikatai.

 

Savo atkaklių ieškojimų dėka, David Lisonbee rado sau įdomios ir naudingos informacijos apie Niujorko Universiteto tyrėjo imunologo dr. H. Sherwood Lawrence dar 1949 m. išrastus Transfer Factor. David Lisonbee suvokė ir įvertino šio išradimo svarbą, įvardindamas edukacines molekules pavadinimu Transfer Factor kaip imuninės sistemos ir sveikatos palaikymo pagrindą.

 

1998 m. 

JAV įkurta kompanija "4Life Research".

 

"4Life Research" kompanijos misija – padėti žmonėms gyventi pilnavertišką ir sveiką gyvenimą. Kartu, kuriant žmones (Together, building people)  - skleisdama šį šūkį, kompanija rūpinasi žmonėmis viso pasaulio mastu. Jos įkūrėjai - JAV maisto papildų specialistas David Lisonbee ir jo žmona Bianca Lisonbee.