Savo ruožtu, kompanija 4Life Research nuo pat įsikūrimo pradžios savo produktų formules kuria, pasitelkdama mokslinius tyrimus. Kompanijos veiklos efektyvumas ir patikimumas užtikrinamas bendradarbiaujant su akademinėmis asociacijomis, publikuojant mokslinius straipsnius, atliekant mokslinius tyrimus. 4Life Tyrimų ir plėtros komandą sudaro gydytojai ir mokslininkai, kurie užtikrina, kad 4Life visada būtų mokslinių pasiekimų priešakyje. Maksimali kokybė ir produkcijos efektyvumas - tai prioritetai, į kuriuos atsižvelgiama gamybos procese.

Kompanija 4Life atlieka ne mažiau kaip 20 analitinių testų prieš pristatant produktą prekybai. Šie išsamūs testai užtikrina produkto kokybę viso jo galiojimo ciklo metu. 4Life investavo virš milijono dolerių moderniausiai laboratorinei įrangai ir įsteigė vieną moderniausių analitinių laboratorijų!

Moksliniai tyrimai yra neatsiejama kompanijos 4Life Research vardo dalis, o juos kompanija grindžia inovacijomis, moksline baze ir švietimu. Šių tyrimų rezultatai publikuojami įvairiuose moksliniuose žurnaluose, įskaitant: Nutrition & Metabolism; Applied Physiology; Nutrition, and Metabolism; Journal of the International Society of Sports Nutrition; and Medicine & Science in Sports & Exercise.

 

 

Buvo tiriamas Transfer Factor poveikis NK ląstelių aktyvumui. Nepriklausomų tyrimų rezultatai pateikiami, praėjus 4 val. ir 48 val. po preparatų vartojimo.

Imuninės NK ląstelės (arba natūralūs kileriai) yra pirmose organizmo apsaugos pozicijose, kovojantys prieš vėžines ląsteles ir infekcinių ligų sukėlėjus, virusus. Pagrindinė NK ląstelių funkcija yra sunaikinti pažeistą arba infekuotą ląstelę, virusą. Po Transfer Factor Classic vartojimo praėjus 4 valandoms, NK ląstelių aktyvumas išaugo 103%.

Praėjus 48 valandoms po Transfer Factor preparatų vartojimo, NK ląstelių aktyvumas išaugo atitinkamai:

Transfer Factor Classic - 204%

Transfer Factor Tri-Factor - 283%

Transfer Factor Tri-Factor PLUS - 437%

 

 

Buvo testuojami 196 iš daugiau nei 400 labiausiai žinomų biologiškai aktyvių maisto papildų, kurie buvo ištirti kliniškai. Šie preparatai buvo tiriami dėl saugumo ir klinikinio aktyvumo pagal tam tikrus farmakologinius metodus.  

Buvo įrodyta, kad 44 preparatai labai ryškiai padidina imuninių NK- ląstelių aktyvumą. Svarbu pažymėti, kad padidėjęs NK- ląstelių efektyvumas buvo pasiektas naudojant tiriamų preparatų nedideles dozes. Pats efektyviausias preparatas tarp tiriamų biologiškai aktyvių maisto papildų (nevertinant Transfer Factor preparatų) NK- ląstelių aktyvumą, praėjus 48 val. po vartojimo, pakėlė iki 43% (ežiuolė). Tarp tiriamų preparatų - mums gerai žinomi, česnakas, kordicepsas, Šitake, Maitake grybai ir kt. Preparatai su Transfer Factor imuninių NK ląstelių aktyvumą padidino iki 437%.

 

 

Amerikos profesorius gydytojas Jesse Stoff ištyrė šį klausimą, tirdamas plačią JAV populiaciją. Tyrime dalyvavo virš 3000 žmonių. Tyrimo rezultatai:

POOR – (prasta būklė) NK ląstelių aktyvumas 0-20. Žmonės, turintys tokius NK ląstelių rodiklius turi onkologinius susirgimus arba sunkias chroniškas ligas.

AVERAGE - (silpnas aktyvumas) NK ląstelių aktyvumas 20-50. Pas šiuos žmones buvo silpnas imunitetas, įvairios chroniškos ligos, besikartojančios virusinės infekcinės ligos. Kaip parodė tyrimai, didelė dalis JAV gyventojų turi būtent tokius NK ląstelių rodiklius. 

FAIR - (patenkinami rodikliai) NK ląstelių aktyvumas 50-150.

GOOD (geri rodikliai) sveika populiacija NK ląstelių aktyvumas 150-230.

EXELENT (puikūs rodikliai- puiki sveikata) NK-ląstelių aktyvumas 230- 300. 

Vėliau profesorius atliko tyrimą su 107 pacientais, kurie 12 mėn. vartojo Transfer Factor. NK ląstelių aktyvumo rodiklio augimas pavaizduotas grafike. 

 

 

 

JAV nepriklausomų tyrimų metu 1 mėn. vartota Transfer Factor. Tyrime dalyvavo 21 sąlyginai sveikas suaugęs žmogus.

Schemoje pavaizduota, kas buvo pastebėta 100% testuojamų žmonių.

Imunoglobulino A antikūnai sudaro imuninės sistemos pirmąją gynybinę liniją, naikindami patogenus, papuolusius į organizmą.