4Life Research kompanijos misija – padėti žmonėms gyventi pilnavertiškesnį ir sveiką gyvenimą.

 

1998 m. JAV įkurta kompanija 4Life Research. 4Life Research kompanijos misija – padėti žmonėms gyventi pilnavertiškesnį ir sveiką gyvenimą. Kartu, kuriant žmones (Together, building people) - skleisdama šį šūkį, kompanija rūpinasi žmonėmis viso pasaulio mastu. Jos įkūrėjai - JAV maisto papildų specialistas David Lisonbee ir jo žmona Bianca Lisonbee. 

Šiuo metu kompanija yra pirmaujanti naujų produktų, kurių pagrindas yra Transfer Factor molekulės, kūrime, ji nenustoja toliau tirti ir išrasti. Tik aukščiausios kokybės produktai yra pagrindinė kompanijos veiklos kryptis. Svarbu paminėti, kad kompanija turi savo tyrimų ir plėtros padalinį, kuriame dirba ir kuriam vadovauja ir tyrimus įgyvendina didžiulę mokslinę patirtį kuriant medikamentus ir maisto papildus turintys gydytojai, mokslininkai ir tyrėjai. 

Kompanija sukūrė Transferceutical™ mokslą, kuris apima technologinius tyrimus, nuolatinį atnaujinimą produktų, kurie moko imunines ląsteles, palaikančias visą organizmo  imuninę sistemą, gebėjimo atpažinti, reaguoti ir įsiminti galimas grėsmes ir potencialius mūsų organizmo priešus. Šis mokymas vertingas tuo, kad suteikia organizmui papildomą galimybę būti stipresniam ir sveikesniam.

 

Visi 4Life Transfer Factor produktai yra sertifikuoti, kokybė atitinka aukščiausius vertinimo standartus! 

4Life Transfer Factor produkcija apsaugota patentais. Šiuo metu galiojantys:

Patentas #6,468,534: Transfer Factor išgavimo iš vištos kiaušinio trynio technologija.
Patentas #6,866,868: Transfer Factor iš karvės priešpienio ir vištos kiaušinio trynio formulė (Tri-factor).
Patentas #7,815,943: 4Life Transfer Factor Cardio formulė (patentas iki 2025 m.).

 

 4Life Transfer Factor produktai įtraukti į Amerikos Praktikuojančių Medikų Žinyną (PDR), kas oficialiai leidžia medikams skirti 4Life Transfer Factor produktus pacientams.

 

4Life Transfer Factor produkcija atitinka GMP (Good Manufacturing Practice) - Geros Gamybos Praktikos standartus.